Tarih: 22-09-2017, 16:34
Avatar
- Şifremi Unuttum?
Kayıt Ol
Yeni Üye
Üye


Üyelik Tarihi: 07-03-2012
Mesaj Sayısı: 269
Konu Sayısı: 90
Nerden: istanbul
Rep Puanı: 1.658
Android Türkiye'de Daha Fazla Sevildi

#1
Android İşletim Sisteminesahip cihazların Türkiye'de satışı giderek artıyor. Buna sebep olan koşullarise oldukça değişken.
ncelikle pazara sunulan iPhonemodellerinin ülkemizde oldukça yüksek fiyatlara satılması ve ürünlerin kolaykolay bulunamaması telefon almayı düşünenleri direkt olarak Apple markalı modellerden uzaklaştırıyor.

Yıllardır ürettiği modeller ile Türk kullanıcıda bağımlılıkyapan Nokia firması ise özellikle Nokia N8 gibi modellerinde yaşattığı sorunlar vedokunmatiğinin 5800 gibi modellerinde oldukça başarısız bir seviyeye düşmesiakıllı telefon pazarından geriye düşmesine sebep olmaya başladı.

Teknoloji satış noktalarında hem uygulama noktasında hem dedonanımsal noktada daha fazla Androidseçeneğinin bulunması, Samsung, Sony Ericsson, Motorolave HTC gibi dev firmaların yanında Vodafone,Turkcell, Huawei, Alcatel, General Mobile gibi birçok firmanın da Android İşletim Sistemine sahip telefonlarını pazarasunması satışların bir anda bu yöne kaymasına sebep oldu.

Yakın dönemde birçok yeni telefonun da pazara sunulması ilemarka ve tasarım noktasında daha fazla seçenek ve görsele sahip olacak olan Android İşletim Sisteminin yakın dönemde Türkiye pazarındaki AkıllıTelefon sektörünü ele geçirmesine kesin gözüyle bakabiliriz.

Cevapla


Android Türkiye'de Daha Fazla Sevildi Konusu

Android Türkiye'de Daha Fazla Sevildi Konusunun Linki Direk Link
Android Türkiye'de Daha Fazla Sevildi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Android Türkiye'de Daha Fazla Sevildi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mesaj SecenekleriOnceki - Sonraki KonuAra / BulYer İmleri
Önceki Konu
Sonraki Konu
Digg thisPost! AddPost to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Addblinklist AddMongolia AddNetscape Newsvine Ekle Stumble


Hızlı Menü:


vip üye