Tarih: 22-09-2017, 16:32
Avatar
- Şifremi Unuttum?
Kayıt Ol
Yeni Üye
Üye


Üyelik Tarihi: 03-06-2012
Mesaj Sayısı: 127
Konu Sayısı: 65
Nerden: İzmir
Rep Puanı: 119
Turkcell Superonline IPv6'ya Geçti

#1
Turkcell Superonline, sitesini kalıcı olarak IPv6ya taşıdı. Yapılan açıklamada Temmuz ayı ile birlikte kurumsal müşteriler de IPv6'ya taşınacaklar.


Geçtiğimiz yıl Dünya IPv6 Test Sürüşü Günü'ne aktif olarak katılan Turkcell Superonline, bu yıl gerçekleştirilen Dünya IPv6 Başlangıç Günü’ne de web operatörleri kategorisinde katılarak, http://www.superonline.net web sitesini kalıcı olarak IPv6 altyapısına geçirdi. Bu yıl 6 Haziran Çarşamba günü (06.06.2012) düzenlenen etkinlikte, önde gelen web operatörleri, üretici firmaları ve Internet hizmet sağlayıcıları IPv6 teknolojisini kalıcı olarak etkin hale getirdiler.

Temmuz 2012 itibariyle hizmetlerini IPv6 uyumlu hale getirecek olan Turkcell Superonline, böylece Turkcell’in yanı sıra diğer kurumsal müşterilerine sunduğu hizmetleri de kısa bir süre içerisinde IPv6 uyumlu hale getirecek.

Dünya IPv6 Başlangıç Günü'nde bir araya gelerek IPv6 teknolojisini kalıcı olarak etkin hale getiren şirketler arasında Turkcell Speronline’nın yanı sıra dünyanın önde gelen web sayfası operatörleri Google, Facebook, Youtube, Yahoo!, Microsoft Bing, AOL, AKAMAI, Limelight ve network operatörleri Comcast, Hurricane, Verizon Wireless, Time Warner Cable, AT&T ile Cisco, D-Link, NEC ve ZyXEL gibi üretici firmalar yer aldı.
İmage

 
Cevapla


Turkcell Superonline IPv6'ya Geçti Konusu

Turkcell Superonline IPv6'ya Geçti Konusunun Linki Direk Link
Turkcell Superonline IPv6'ya Geçti Konusunun HTML Kodu HTML Link
Turkcell Superonline IPv6'ya Geçti Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mesaj SecenekleriOnceki - Sonraki KonuAra / BulYer İmleri
Önceki Konu
Sonraki Konu
Digg thisPost! AddPost to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Addblinklist AddMongolia AddNetscape Newsvine Ekle Stumble


Hızlı Menü:


vip üye