Tarih: 19-08-2017, 19:33
Avatar
- Şifremi Unuttum?
Kayıt Ol
Yeni Üye
Üye


Üyelik Tarihi: 07-03-2012
Mesaj Sayısı: 269
Konu Sayısı: 90
Nerden: istanbul
Rep Puanı: 1.658
Nokia Lumia 900 Akıllı telefonu ile gündemde

#1
eknoloji devi Nokia cep telefonu ve akıllı telefon sekteründe gerilerde kalınca, son kozunu Nokia lumia 900 ile kullanmak istiyor. İddialı akıllı telefon Lumia 900 ile Nokia eski günlerine dönmenin peşinde..
Son günlerde dünyanın en çok eleştirilen isimlerinin başında gelen Nokia, son olarak ABD pazarında kullanıcılara sunduğu Lumia 900 modeliyle eski günlerine dönmeye çalışıyor. Satış rakamlarına baktığımızda Finlandiya’lı üretici bu durumun bir hayli gerisinde kalmış olsa da Stephan Elop dışında Lumia 900’ün en iyi akıllı telefon olduğunu düşünen biri daha var.

Apple’ın kişisel asistanlık hizmeti Siri’ye en iyi akıllı telefonu sorduğunuzda Nokia Lumia 900 yanıtını alıyorsunuz. Apple’ın hizmetinin rakiplerden birinin ürününü en iyi olarak tanımlaması aslında bir hayli ilginç. Apple’ın Nokia ile dalga geçtiğini falan da düşünmeyin hemen. Konunun dayanak noktası bir hayli farklı.

Siri kullanıcıların sorularına Wolfram Apha’dan aldığı yanıtları veriyor. Apple da bu sonuçlara müdahale edemediğinden ortaya böylesi ilginç sonuçlar çıkabiliyor. Dolayısıyla Siri’nin bu tür gaflarını pek de fazla yadırgamamak gerekiyor.
Cevapla


Nokia Lumia 900 Akıllı telefonu ile gündemde Konusu

Nokia Lumia 900 Akıllı telefonu ile gündemde Konusunun Linki Direk Link
Nokia Lumia 900 Akıllı telefonu ile gündemde Konusunun HTML Kodu HTML Link
Nokia Lumia 900 Akıllı telefonu ile gündemde Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mesaj SecenekleriOnceki - Sonraki KonuAra / BulYer İmleri
Önceki Konu
Sonraki Konu
Digg thisPost! AddPost to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Addblinklist AddMongolia AddNetscape Newsvine Ekle Stumble


Hızlı Menü:


vip üye