Tarih: 19-08-2017, 19:35
Avatar
- Şifremi Unuttum?
Kayıt Ol
Yönetici
Yönetici


Üyelik Tarihi: 03-06-2012
Mesaj Sayısı: 2.084
Konu Sayısı: 1.588
Nerden: İzmir
Rep Puanı: 7.027
6 gün sonra tabuttan çıkmış..

#1
Çin'de inanılmaz bir olay yaşandı. İddialara göre, öldüğü sanılan yaşlı bir kadın 6 gün sonra tabuttan çıktı ve evinde yemek yaparken bulundu. ..
Çin, tabuttan çıkan 95 yaşındaki kadını konuşuyor.


Komşusu Chen Qingwang, evinde düşüp başını yaralamasından 2 hafta sonra Li Xiufeng’i hareketsiz bir şekilde yatarken bulduğunu ve öldüğünü sandığını söyledi.

Qingwang, “Yerinden kalkmıyordu, kalkması için zorlamama rağmen hiç kıpırdamıyordu, defalarca seslendim ama hiçbir tepki vermedi. Nefesini dinlemeye çalıştım nefes de almıyordu ama bedeni hala çok soğuk değildi” dedi.


95 yaşındaki kadının öldüğünü düşünen ailesi cenaze töreni için hazırlık yaparken, Çin geleneklerine göre ölen kadının tabutu ailesi ve arkadaşlarının görmesi için eve getirildi.

18 Şubat’ta tabuta yerleştirilen kadının, 24 Şubat’taki cenaze törenine kadar ziyaretçiler için evinde bekletilmesi gerekiyordu ancak cenaze töreninden 1 gün önce Qingwang, tabutun boş olduğunu farketti.Büyük şaşkınlık yaşayan komşular ve ailesi tarafından aranan kadın evinin mutfağında yemek yaparken bulundu.

Xiufeng, “Uzun zamandır uyuyordum, uyanınca çok acıktım, birşeyler yemek istedim. Tabuttan çıkmak için kapağı birkaç kez itmeye çalıştım” dedi.

Sağlık yetkilileri tabutun evde birkaç gün bekletilme geleneği sayesinde kadının kurtulduğuna dikkat çekti.

 
Cevapla


6 gün sonra tabuttan çıkmış.. Konusu

6 gün sonra tabuttan çıkmış.. Konusunun Linki Direk Link
6 gün sonra tabuttan çıkmış.. Konusunun HTML Kodu HTML Link
6 gün sonra tabuttan çıkmış.. Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mesaj SecenekleriOnceki - Sonraki KonuAra / BulYer İmleri
Önceki Konu
Sonraki Konu
Digg thisPost! AddPost to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Addblinklist AddMongolia AddNetscape Newsvine Ekle Stumble


Hızlı Menü:


vip üye